Kontakti i uredovno radno vrijeme

Trg Fra Mije Čuića 1, 80240 Tomislavgrad

Tel: +387(0)34/356-800

Email: zupa.duvno[at]biskupija.md-tm.ba

Uredovno radno vrijeme radnim danom: 8:00-12:00 i 15:00-18:00.

Nedjeljom i svetkovinama: nakon sv. misa

Raspored misa

Nedjeljom i svetkovinama u Župnoj crkvi:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 sati

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati; četvrtkom u Župnoj crkvi u 7:00 i u 19:00 sati

Kovači: 9:00 sati (nedjeljom i scetkovinama)

Stipanići: 10:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Širokovac: 11:30 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Starački dom: petkom u 10:00 sati

Župne obavijesti - Nedjelja, 22. rujna 2019.

U iduću je nedjelju sv. Mihovil Arkanđel, zaštitnik naše župe. Svete su mise po redovitom nedjeljom rasporedu. Svečana sveta misa bit će u 10:30 sati. Sv. Mihovil je zaštitnik policije i Hajdučke družine Mijata Tomića.

U četvrtak je cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Od 19 sati molimo krunicu, poslije krunice slavimo svetu misu i onda slijedi zajedničko klanjanje od 20 do 21 sat. Poslije toga se nastavlja cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise u 7 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored. Crkva će biti otvorena za molitvu cijelu noć.

Od danas je na rasporedu novo radno vrijeme našeg župnog ureda. Radnim danom radno vrijeme je od 8:00 do 12:30 i od 13:30 do 16:00 sati. Nedjeljom i svetkovinama poslije svetih misa. Bolesnici u svako vrijeme!

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Ilija Jurčević iz Kovača, sin Nikole i pok. Zdenke r. Jurić, i Marija Lončar iz Vinjana – Posušje, kći Zvonke i Blagice r. Bakula.

Marko Polić iz Posušja, sin Darke i Zore r. Čamber, i Jasna Krhan iz Tomislavgrada, kći Šefika i Marije r. Budimir.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED

Naši pokojni: Frano Protuđer iz Frankfurta, pokopan na Vučkovinama; a u Australiji (u Melbourneu) umro je Lindsay William Burnside, otac našega fra Anthonya.