Župne obavijesti - Nedjelja, 08. rujna 2019.

U iduću su nedjelju svete mise po redovitom rasporedu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

Franjevačka mladež Tomislavgrad (FRAMA) započinje sa svojim redovitim susretima u petak u 19 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Pozivamo sve srednjoškolce koji žele pristupiti našoj Frami da dođu na ovaj susret.

Ministranti i čitačice iz Tomislavgrada započinju svoje redovite susrete u subotu u 9 sati. Ovaj će se susret održati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Početak susreta po filijalama obavijestit ćemo u iduću nedjelju.

Upis novih članova u Mali dječji zbor sv. Nikole Tavelića bit će u subotu u 10 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Sva djeca od 2. do 9. razreda kojima je Bog dao dar lijepog pjevanja dobro su došla u naš dječji zbor.

Vjeronauka za krizmanike i prvopričesnike započinje poslije svetkovine Svih Svetih, o čemu ćete pravovremeno biti obaviješteni.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Boris Žilić iz Ortiješa (župa Blagaj-Buna), sin Željka i Ivanke-Sanele r. Zebić, i Matea Nevistić iz Tomislavgrada, kći Marka-Miroljuba i Delfe r. Radoš.

Ivan Lučić izSarajlija, sin Ilije i Marije r. Braovac, i Milica Ribić iz Bugojna, kći Mirka i Ruže r. Jurišić

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Ćićko commerce i Kovač bus u iduću nedjelju organiziraju hodočašće u Međugorje, točnije na proslavu Uzvišenja Svetog Križa na Križevcu. Polazak je u 7 sati. Ćićko polazi s autobusnog kolodvora, a Kovač bus ispred hotela Tomislav.