Župne obavijesti - Nedjelja, 01. rujna 2019.

U iduću je nedjelju blagdan Rođenja BDM – Mala Gospa. Svete su mise po redovitom rasporedu. Svečana proslava Male Gospe je u župama Bukovica i Vinica. Tamo su svete mise su 11 sati.

Sutra primamo svete mise za pokojneza mjesece: listopad, studeni i prosinac. Mise će se primati od 8 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prve će godišnjice Vaših pokojnih biti unaprijed upisane. Stoga, nema potrebe već prvi dan čekati red i stvarati nepotrebnu gužvu. Dovoljno je doći dan, dva poslije i potvrditi svetu misu.

U utorak je sveta misa za početak školske godine za naše srednje škole; a u srijedu za našu osnovnu školu. Obje će svete mise biti u 12 sati u našoj spomen bazilici.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Ivan Jurčević iz Kovača, sin Vinka i Ankice r. Perković, i Mia Radoš iz Tomislavgrada, kći Ivana i Ljube r. Radoš.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Kovač bus u subotu organizira hodočašće u Vepric. Polazak je u 14 sati ispred hotela Tomislav. Ćićko commerce u iduću nedjelju organizira hodočašće u Ramu i Međugorje. Polazak za Ramu je u 8 sati, a polazak za Međugorje je u 7 sati s kolodvora.

Naši pokojni: Mara Perković iz Tomislavgrada, opremljena; Nikola Jurić iz Jošanice. Pomolimo se...