Kontakti i uredovno radno vrijeme

Trg Fra Mije Čuića 1, 80240 Tomislavgrad

Tel: +387(0)34/356-800

Email: zupa.duvno[at]biskupija.md-tm.ba

Uredovno radno vrijeme radnim danom: 8:00-12:00 i 15:00-18:00.

Nedjeljom i svetkovinama: nakon sv. misa

Raspored misa

Nedjeljom i svetkovinama u Župnoj crkvi:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 sati

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati; četvrtkom u Župnoj crkvi u 7:00 i u 19:00 sati

Kovači: 9:00 sati (nedjeljom i scetkovinama)

Stipanići: 10:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Širokovac: 11:30 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Starački dom: petkom u 10:00 sati

Župne obavijesti - Nedjelja, 02.12.2018.

Danas je Prva nedjelja Došašća. Započinje nova liturgijska/crkvena godina. U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Kao što smo i najavili, poslije svete mise članovi naše udruge Kap Ljubavi, dijelit će prazne kartonske kutije. Napunjene kartonske kutije, ako je moguće, možete vratiti u ured Kapljice (iznad pošte) do petka svaki dan do 16:00 sati. Hvala svima!

Sutra započinjemo sa svetim misama zornicama. Svaki dan u 6:00 sati u Tomislavgradu, osim nedjelje, slavit ćemo svete mise zornice kao bližu pripravu za Božić.

Također, sutra primamo svete mise za pokojne za siječanj, veljaču i ožujak. Mise će se primati od 8:00 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja.

U utorak započinje ispovijed stare čeljadi. Raspored je sljedeći:

Utorak, 04.12.: Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije, Letka, Vedašić, Ćavarov Stan, Blažuj, Podgaj i Jošanica.

Srijeda, 05.12.: Kolo, Bobara, Oplećani, Srđani, Eminovo Selo, Buhovo, Kovači, Tubolja i Stipanići.

Četvrtak, 05.12.: Tomislavgrad.

Ispovijed je svako jutro od 8:30 sati. Ako ima netko tko se do sada nikada nije ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu. Sve informacije imati u župnom listiću.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

U subotu je svetkovina Bezgrješnog začeća BDM. Raspored svetih misa je sljedeći: u Tomislavgradu sveta misa zornica je u 6:00 sati, pučka u 10:30 i večernja u 18:00 sati; na svim filijalama u 9:00 sati.

Naša župa organizira hodočašće u Svetu zemlju – Izrael. Hodočašće je od 16. do 23. svibnja 2019. Cijena po osobi je 1450 američkih dolara. Moguće je platiti u Eurima ili Konverbitilnim markama u tri rate. Prva rata mora biti plaćena do polovice siječnja mjeseca 2019. Broj hodočasnika je ograničen. Prijavit se možete u župnom uredu. Više informacija i detaljan plan hodočašća imate u župnom listiću.

Preplatnike katoličkog tiska molimo da se jave u župni ured kao bismo na vrijeme mogli ostvariti preplate. Posebno preporučamo naš domaći tisak Naša Ognjišta.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Kovač bus i Ćićko commerc organiziraju hodočašće u Međugorje u subotu na svetkovinu Bezgrješnog začeća BDM. Kovač bus polazi ispred hotela u 11:00 sati, a Ćićko commerc sa autobusnog kolodvora u 11:30 sati.

Naši pokojni: Mara Radoš iz Letke, opremljena; Anica Šarac iz Tomislavgrada, opremljena; a umrla je Anđa Krišto s Eminova Sela, opremljena, sprovod joj je danas u 14:00 sati na Eminovu Selu.