Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 10.09. 2017.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Sutra, 11.rujna 2017. u 12 sati u našoj bazilici je sveta misa za sve srednjoškolce, profesore, djelatnike i roditelje.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Nastavljamo s redovitim probama dječjega zbora. Upis novih članova bit će u sljedeće dvije subote, 16. i 23. rujna u 10 sati u dvorani ispod franjevačkog muzeja. Odmah nakon upisa slijedi proba pjevanja. Sva djeca od 1. do 7. razreda kojima je Bog dao dar lijepoga pjevanja dobro su došla u naš dječji zbor.

Franjevačka mladež Tomislavgrad započinje sa svojim redovitim susretima u petak, 15. rujna 2017. u 19 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Pozivamo sve srednjoškolce koji žele pristupiti ovome Bratstvu da dođu na ovaj susret.

Početak ostalih pastoralnih aktivnosti: krizmanici, prvopričesnici, ministranti, vjeronauk na filijalama, probe zborova itd. obavijestit ćemo naknadno.

Ovaj tjedan su jesenske kvatre, posvećene molitvi za duhovno izgrađivanje katoličke mladeži.

Zamoljeni smo da najavimo hodočašće u Herceg Novi gdje će biti izloženo tijelo sv. Leopolda Mandića. Više informacija o hodočašću možete pronaći na oglasnoj ploči ispred crkve.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Kristijan Skočibušić iz Mesihovine, sin Petra i Nade r. Šteko, i Mirjana Perković iz Ponora, kći pok. Stipe i Marije r. Kožul.

Alen Kajtaz iz Tomislavgrada, sin Dade i Snježane r. Perković, i Arijana Mihojević iz Tomislavgrada, kći Damira i Zdravke r. Krakan.

Luka Letoiz Solina, sin Nike i Ružice r. Grgić, i Josipa Duvnjak iz Solina, kći Stanka i Ivane r. Mustapić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Ruža Križanac iz Vedašića, opremljena; Jozo Jurič iz Tomislavgrada.