Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 27.08. 2017.

U iduću su nedjelju svete misu po ustaljenom rasporedu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Marko Ančić s Blažuja, sin Drage i Ane r. Anić, i Ivana Gabrić iz Tomislavgrada, kći Tome i Zorke r. Krajina.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naša časna sestra Dragica Banožić ovih će dana, poslije četiri godine djelovanja, napustiti našu župu i samostan i uputiti se na svoju novu dužnost. Sestra Dragica odlazi na novu službu u sestarsku kuću u Bukovici. Mi joj se zahvaljujemo za sve što je učinila za naš samostan i župu. A na novoj službi s. Dragici želimo Božji blagoslov i uspjeh u radu.

Također, ovih će dana našu samostansku zajednicu napustiti i naša braća dugogodišnji misionari. Odlukom Uprave provincije i našeg oca Provincijala oni sada odlaze na svoje nove službe. Fra Ante Kutleša imenovan je ispovjednikom u Međugorju, fra Filip Sučić provincijskim arhivarom u Mostaru, a fra Pere Čuić župnikom župe sv. Ilije u Veljacima. Našoj braći želimo Božji blagoslov i uspjeh u radu na novim službama.

Naši pokojni: Dane Musić iz Tomislavgrada, opremljen; Mara Pušić iz Tomislavgrada, opremljena.