Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 07.05. 2017.

U iduću je nedjelju blagoslov polja u 11 sati na grobljima u Sarajlijama, Oplećanima i na Kolu. Taj dan neće biti misa u 10.30 sati u Tomislavgradu i u 11.00 sati na Širokovcu. Ostale mise su po ustaljenom rasporedu.

Nastavljamo svibanjsku pobožnost u svim našim crkvama. Pobožnost je na Širokovcu i u Kovačimo u 17 sati. A u Stipanićima i Tomislavgradu u 18 sati. Poslije krunice slavimo misu na svim mjestima. Pobožnosti nema subotom i nedjeljom.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Crveni križ Tomislavgrad organizira dobrovoljno darivanje krvi pod geslom Darujmo krv spasimo život, koje će biti u utorak, 9. svibnja, od 9.00 do 12.00 sati u prostorijama gimnazije Marka Marulića.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu poslije svibanjske pobožnosti.

U petak je spomendan sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika kapelice u Staračkom domu. Svečana sveta misa je u 10.00 sati u Staračkom domu.

Proslava bračnih jubileja 25 i 50 godina braka bit će u subotu, 10. lipnja, u našoj bazilici u Tomislavgradu. Svi bračni parovi koji ove godine žele proslaviti svoje jubileje, mogu se prijaviti u župnom uredu do 4. lipnja.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić.

U ime Božje žene se:

AntonioEranović iz Podhuma, sin Ivana i Ive r. Šarić, i

IvanaLeto s Eminova Sela, kći Tomislava i Anice r. Ledušić.

Josip Radoš iz Crvenica, sin Petra i Anđe r. Filipović, i

Ivana Ćavar iz Tomislavgrada, kći Josipa i Ankice r. Jurič.

Stipan Matić iz Borčana, sin Miroslava i Mare r. Bokanović, i

Ivona Kovačević iz Srđana, kći Dragana i Ivane r. Gabrić.

Mirko Bagarić iz Bukovice, sin Joze i Veselke r. Andrić, i

Ružica Jurič s Kuka, kći Nikole i Marijane r. Kujundžić.

Davor Ćurković iz Stipanića, sin Marka i Ivanke r. Périć, i

Anđa Šarac iz Tomislavgrada, kći Josipa i Ane r. Grbeša.

Naši pokojni: Ivan Krišto s Eminova Sela, opremljen; Marija Krivić iz Tomislavgrada, opremljena; Ivan Parlov iz Tomislavgrada, opremljen. Umro je i Ivan Stipić iz Letke, pokop je danas u 15 sati na groblju u Letki.