Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 23.04. 2017.

U iduću nedjelju počinje blagoslov polja. Blagoslov će biti na groblju na Eminovu Selu u 11 sati. Taj dan neće biti pučke mise u 10.30 sati. Ostale mise su po ustaljenom rasporedu.

Tečaj priprave za sakramentalni brak počinje sutra, ponedjeljak, u 18 sati, u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prijave se primaju prvog dana u spomenutom terminu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Nekoliko obavijesti za sudionike SHKM u Vukovaru: U međuvremenu smo dobili još neke informacije, pa ćemo imati još jedan sastanak prije polaska. Sastanak će biti u petak u 18.30 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja.

Zadnji rok za plaćanje, a samim tim i prilika za sudjelovanje je večeras poslije večernje mise. I to je konačno. Neka svatko od sudionika ponese neki mali dar za domaćine kod kojih ćemo biti smješteni. Okupljanje je u subotu rano ujutro u 5.45 sati u crkvi u Tomislavgradu i onda polazimo na put.

U ime Božje žene se:

Matej Baćakiz Letke, sin Petra i Anice r. Kovčo, i

Marijana Bekavaciz Mrkodola, kći Marka i Ruže r. Tomić.

Josip Brzović iz Tomislavgrada, sin Mate i Ruže r. Mašić, i

Dražana Letica iz Donjeg Brišnika, kći Marka i Nade r. Baković.

KristijanPurkić iz Basela, sin Bože i Mirjane r. Jurčević, i

IvaMiškić iz Vedašića, kći Ivana i Ruže r. Mašić.

BranimirČuić iz Müchena, sin Joze i Dragice r. Čuić, i

IvanaPerković s Bobare, kći pok. Frane i Blaženke r. Lončar.

RobertBatarilo iz Mrkodala, sin Joze i Mile r. Stanić, i

PetraDrmić iz Tomislavgarda, kći Pere i Ruže r. Beroš.

Naši pokojni: Frano Radoš s Blažuja; a u Zagrebu je umro i pokopan Marko Delać s Eminova Sela.