Župne obavijesti - Nedjelja, 18. listopada 2020.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Nastavljamo listopadsku pobožnost u svim našim crkvama po redovitom rasporedu. Subotom nema pobožnosti.

Klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom sakramentu kroz mjesec listopad bit će svaki četvrtak odmah poslije svete mise. Dakle, od 19 do 20 sati.

Kao i svake godine, tako i ove, molimo sve župljane koji mogu našem samostanu darovati krumpira i drugog povrća. Unaprijed hvala!

Danas je misijska nedjelja. Sva skupljena milostinja ide za potrebe misija.

Na izlazu i crkve, kod naših framaš, možete kupiti godišnjak Frame Hercegovina – Tragovi. Tragovi su časopis u kojem se predstavljaju sve naše Frame iz Hercegovine (23 bratstva) sa svim onim što čine i rade. Kupnjom ovog časopisa pomažete rad naše Frame. Tragovi nemaju određenu cijenu. Svatko daje od srca i koliko može. Hvala vam što pomažete rad naših framaša!

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naši pokojni: Ruža Krišto s Eminova Sela, opremljena. Marko Ćurković iz Stipanića. Luca Bagarić iz Tomislavgrada, opremljena, pokopana u Mesihovini. U Slavonskom Bordu je umrla i pokopana Iva Madunić, rodom s Eminova Sela. A umro je Ivan Jurić iz Stipanića, opremljen, sprovod mu je danas u 15 sati u Stipanićima.