Župne obavijesti - Nedjelja, 29. prosinca 2019

U iduću je nedjelju Druga nedjelja po Božiću. Svete su mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu. Osim što neće biti večernje svete mise u 18 sati.

Večeras je Božićni koncert naših župnih zborova. Koncert će se održati u našoj spomen bazilici s početkom u 19 sati.

U utorak je u našoj spomen bazilici u Tomislavgradu molitveni doček Nove godine. Klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu započinje u 22 sata. Poslije klanjanja, oko 23:15h, započet ćemo slavlje svete mise zahvalnice s kojom ćemo ući u Novu 2020. godinu.

U srijedu je svetkovina Svete Marije Bogorodice. Svete su mise kao nedjeljom, osim što neće biti večernje svete mise u 18 sati.

U četvrtak nema pobožnosti klanjanja Isus u Presvetom oltarskom sakramentu.

Nastavljamo blagoslov obitelji sljedećim redom:

• DANAS od 14 sati: Stipanići, Jošanica i Podgaj.
  • PONEDJELJAK, tj. sutra od 8:30 sati: Kolo, Bobara, Kovači, Ponor i Tubolja.
  • UTORAK od 8:30 sati – ulice: Kulina Bana, fra Briše Drmića, fra Ivana Ančića, fra Mije Čuića, Karaula, A.G. Matoša, A.B. Šimića, Tabašnica, Novo Naselje, Maka Dizdara, Uska Ulica, Andrijice Šimića, Bokovac, Bega Kopčića, Kovačka i M.A. Pruščanina.
  • U SRIJEDU NEMA BLAGOSLOVA.
  • ČETVRTAK od 8:30 sati: fra A.K. Miočića, Mijata Tomića, Kraljice Teute, dr. Mije Ferića, Kralja Zvonimira, Ulica Bara, Matića Pazarište, Brigade Kralja Tomislav, Obilaznica i Kružni tok.
  • PETAK od 8:30 sati: Malog Marijana, Domagojeva, Potkolje i Latice.
  • I PETAK od 15 sati: Sve zgrade i privatne kuće koje su na popisu u brošurama označene za poslijepodnevni blagoslov obitelji.

Naši pokojni: Ivan Lučić iz Sarajlija i Jozo Mašić iz Tomislavgrada; a umrla je Ilka Bilić iz Omiša, pokop je u utorak u Kovačima na Starom groblju u 13:30 sati.. Pomolimo se ...