Župne obavijesti - Nedjelja, 15. prosinca 2019

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Ovaj tjedan započinju velike/zajedničke ispovijedi. Raspored je sljedeći:

• Ponedjeljak (sutra): Širokovac u 15 sati; Kovači u 16 sati i Stipanići u 17 sati.
  • Subota: Tomislavgrad u 10 sati.
  • Nedjelja: Tomislavgrad u 17 sati.
  • Te svako jutro na svetim misama zornicama već od 5:30 sati.

U četvrtak je cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Od 19 sati molimo krunicu, poslije krunice slavimo svetu misu i onda slijedi zajedničko klanjanje od 20 do 21 sat. Poslije toga se nastavlja cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise zornice u 6 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored.

Preplatnike katoličkog tiska molimo da se jave u župni ured kao bismo na vrijeme mogli ostvariti preplate. Posebno preporučamo naš domaći tisak Naša Ognjišta.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom. Ovo je izdanje dvobroj. Sljedeće izdanje izlazi 12. siječnja 2020.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

• Josip Miletić s Kola, sin Zlatka i Branke r. Nevistić, i Gabriela Tomić iz Brišnika, kći Josipa i Milenke r. Križanac.
  • Jurica Jurčević iz Tomislavgrada, sin Vinka i Ane r. Babić, i Antonija Višić iz Tomislavgrada, kći Bože i Mire r. Petrović.
  • Danijel Zelenika iz Mostara, sin Željka i Biljane r. Tádić, i Marija Miškić iz Tomislavgrada, kći Mate i Darine r. Vukadin.
  • Josip Kovačević iz Tomislavgrada, sin Stanka i Mile r. Miškić, i Iva Jurič s Kuka, kći Ante i Katice r. Vukadin.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Našipokojni: Dragan Đimber s Eminova Sela; Pavica Stipić iz Letke; Mira Baković iz Tomislavgrada, opremljena.