Župne obavijesti - Nedjelja, 1. prosinca 2019.

Danas je Prva nedjelja Došašća. Započinje nova liturgijska/crkvena godina. U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Kao što smo i najavili, poslije svete mise članovi naše udruge Kap Ljubavi, dijelit će prazne kartonske kutije. Napunjene kartonske kutije, ako je moguće, možete vratiti u ured Kapljice (iznad pošte) do 13. prosinca t.g. do 16 sati. Hvala svima!

Sutra započinjemo sa svetim misama zornicama. Svaki dan u 6 sati u Tomislavgradu, osim nedjelje, slavit ćemo svete mise zornice kao bližu pripravu za Božić.

Također, sutra primamo svete mise za pokojne za siječanj, veljaču i ožujak. Mise će se primati od 8 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja.

U utorak započinje ispovijed stare čeljadi. Raspored je sljedeći:

• Utorak, 3.12.: Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije, Letka, Vedašić, Oplećani i Srđani.
  • Srijeda, 4.12.: Kovači, Tubolja, Kolo, Bobara, Podgaj, Jošanica, Stipanići, Eminovo Selo, Buhovo, Blažuj i Ćavarov Stan.
  • Četvrtak, 5.12: NEMA ISPOVIJEDI.
  • Petak, 6.12.: Tomislavgrad.

Ispovijed je svako jutro od 8:30 sati. Ako ima netko tko se do sada nikada nije ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naša župa organizira hodočašće u Fatimu, Santiago de Compostela i Lurd. Hodočašće je od 3. do 10. lipnja 2020. Cijena po osobi je 940 EUR ili 1840 KM. Prva je rata 300 € ili 600 KM te mora biti plaćena do 15. prosinca t.g. Broj hodočasnika je ograničen. Prijavit se možete u župnom uredu. Više informacija u župnom listiću.

Zamoljeni smo da obavijestimo: Ćićko commerce organizira hodačašće u Međugorje u iduću nedjelju. Polazak je u 7 sati s autobusnog kolodvora.

Naši pokojni: Mile Krišto iz Tomislavgrada; Ivan Kovčo iz Letke, opremljen; Luca Krivić iz Tomislavgrada, pokopana u Prisoju.