Župne obavijesti - Nedjelja, 20. listopada 2019.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu.

Danas je misijska nedjelja i sva skupljena milostinja namijenjena je za potrebe naših misionara.

Nastavljamo listopadsku pobožnost u svim našim crkvama po redovitom rasporedu.

U četvrtak je cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Zajedničko će klanjanje biti poslije listopadske pobožnosti i svete mise i to od 19 do 20 sat. Poslije toga se nastavlja cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise u 7 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored. Crkva će biti otvorena za molitvu cijelu noć.

Članovi našeg Franjevačkog svjetovnog reda u iduću nedjelju organiziraju hodočašće u Kraljevu Sutjesku na 11 Nacionalno hodočašće FSR BiH. Okupljanje je u 6.00 sati u našoj spomen-bazilici, gdje će biti blagoslov hodočasnika, i onda polazak. Cijena hodočašća po osobi je 20 KM. Svi zainteresirani mogu se prijaviti u župnom uredu.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Marin Gudelj iz Vedašića, sin Nediljka i Ljilje r. Bokanović, i Valerija Šapina iz Tomislavgrada, kći pok. Ilije i Mile r. Ćavar.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED

Naši pokojni: Drago Marijanovićiz Tomislavgrada, opremljen

Pomolimo se...