Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 21. srpnja 2019.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

U iduću je nedjelju na Kupresu drugi po redu Obiteljski dan u Bosni i Hercegovini. Središnje misno slavlje bit će u župnoj crkvi Svete Obitelji u 11:00 sati, koje će predslaviti kardinal Vinko Puljić. Koji možete, svakako pođite na ovaj susret.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Josip Krišto iz Tomislavgrada, sin Nikole i Mile r. Dilber, i Marija Matijević iz Sanskog Mosta, kći pok. Ive i Jelene r. Anđelić.

Toni Boškić iz Beča, sin Ivana i Marije r. Križanac, i Marija Kurevija s Kola, kći Nikole i Alemke-Matije r. Ljubičić.

Frano Baković iz Tomislavgrada, sin Tomislava i Ljubice r. Budimir, i Ružica Petrović iz Bukovice, kći Nikole i Mande r. Radoš.

Ivan Šimić iz Tomislavgrada, sin pokojnog Joze i Ive r. Baković, i Brigita Pranjić iz Donjeg Brišnika, kći Joze i Marije r. Jažo.

Marko Stanić iz Tomislavgrada, sin Ivana i Ružice r. Stipić, i Josipa Petrović iz Mesihovine, kći Nediljka i Marije r. Baković.

Ivan Papić iz Vedašića, sin Vlatka i Marije r. Šiljeg, i Lucija Skočibušić iz Mesihovine, kći Mate i Ljubice r. Beljo.

Ivan Mašić iz Sarajlija, sin Stipe i Niveske r. Lončar, i Iva Krstanović iz Zagreba, kći Jakova i Branke r. Ćurić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Mijo Ćavar iz Tomislavgrada, opremljen; Mate Delać iz Stipanića, opremljen.