Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 29.07. 2018.

U iduću je nedjelju proslava sv. Stjepana u Stipanićima. Svečana sveta misa s procesijom je u 11:00 sati. Taj dan neće biti svete mise u 10:30 sati u Tomislavgradu, a svete mise u Kovačima i na Širokovcu su u 9:00 sati. Ostale su mise po redovitom rasporedu. Trodnevnicu, kao pripravu za proslavu sv. Stjepana, započinjemo u četvrtak, 2. kolovoza u 19:00 sati.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

U subotu je koncert duhovne glazbe u Crvenicama. Koncert će se održati ispred osnovne škole s početkom u 20:00 sati. Nastupit će poznati izvođači duhovne glazbe. Cijena ulaznice je 5 KM, a sav prihod namijenjen je za izgradnju kapelice blažene Marije Petković u poznatom izletištu Studena.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Ante Ivanković iz Tomislavgrada, sin Ivana i Ljilje r. Kovačević, i Matea Sušilović iz Tomislavgrada, kći Zdravka i Mire r. Nevistić.

Krešimir Bakula iz Tomislavgrada, sin Alojzija i Nevenke r. Filipović, i Matea Madunić iz Tomislavgrada, kći Ilije i Vinke r. Ćurčić.

Vinko Matić iz Borčana, sin Ivana i Ružice r. Čolina, i Ivana Križanac iz Sarajlija, kći Tomislava i Ruže r. Đerek.

Jozo Madunić iz Tomislavgrada, sin Slavka i Željke r. Ćurić, i Marija Batarilo iz Donjeg Brišnika, kći Marka i Ankice r. Marinčić.

Martin Jurič iz Tomislavgrada, sin Andrije i Marije r. Rubić, i Anđa Mašić iz Kongore, kći Tomislava i Mile r. Pehar.

Vladimir Krstanović iz Sarajlija, sin Rafe i Janje r. Križanac, i Anđela Radoš iz Letke, kći Perice i Elvire r. Amula.

Stjepan Gorički iz Zagreba, sin Stjepana i Štefice r. Kreber, i Ruža Bokanović iz Vedašića, kći Ilije i Milice r. Drmić.

Ilija Jurič s Eminova Sela, sin Drage i Kate r. Dilber, i Ivana Pranjić iz Donjeg Brišnika, kći Davora i Nediljke r. Skočibušić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Pavao Sušilović iz Tomislavgrada.