Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 03.12. 2017.

Danas je Prva nedjelja došašća. Započinje nova liturgijska-crkvena godina. Iduće su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Sutra započinjemo sa svetim misama zornicama. Svaki dan, osim nedjelje, u 6 sati, u našoj samostanskoj crkvi u Tomislavgradu, slavit ćemo svete mise zornice kao bližu pripravu za Božić.

Također, sutra primamo svete mise za pokojne za siječanj, veljaču i ožujak. Svete će se mise primati od 8:00 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prve će godišnjice biti unaprijed upisane.

U utorak započinjemo ispovijed starih i nemoćnih. Ispovijed počinje od 8.30 sati, a raspored je sljedeći:

Utorak: Oplećani, Ćavarov Stan, Blažuj, Srđani i Eminovo Selo.

Srijeda: Kovači, Tubolja i Stipanići.

Četvrtak: Tomislavgrad.

Petak, Subota i Nedjelja – NEMA ISPOVIJEDI

Nastavljamo sljedeći tjedan. Više informacija imate u župnom listiću.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

U petak je  svetkovina Bezgrešnog začeća BDM. Raspored svetih misa je sljedeći: u našoj samostanskoj crkvi u TG sveta misa zornica je u 6 sati, pučka u 10.30 i večernja u 18 sati; na svim filijalama u 9 sati.

Ćićko Bus organizira prijevoz putnika u Međugorje na blagdan Bezgrešnog začeća u petak. Polazak autobusa je u 11.30 sati s autobusnog kolodvora.

U subotu je jednodnevna duhovna obnova za branitelje, njihove obitelji, te obitelji poginulih branitelja. Obnova će početi u 15 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Više informacija imate u župnom listiću.

Preplatnike katoličkog tiska molimo da se jave u župni ured kao bismo na vrijeme mogli ostvariti preplate. Posebno preporučamo naš domaći tisak Naša Ognjišta.

Poslije svete mise članovi naše udruge „Kap ljubavi“, kao i svake godine, dijelit će prazne kartonske kutije ispred crkve. Svi Vi koji uzmete kartone, napunjene možete vratiti u ured Kapljice tijekom Došašća do 16 sati u Tomislavgradu. I ove najradosnije kršćanske blagdane zajedno učinimo ljepšima onima koji su također zaslužili biti sretni. Hvala!

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Drago Bagarićiz Brišnika, sin Ilije i Anđelke r. Lovrić, i Marijana Kovačević iz Srđana, kći Bogdana i Janje r. Papić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Pile Perak s Kola, opremljen, pokopan u Jajcu; Iva Dodig iz Stipanića.