Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 12.11. 2017.

I iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Također, u iduću će nedjelju, pod večernjom svetom misom u 18.00 sati, biti obred Primanja i obećanja u naše bratstvo Franjevačke mladeži – Frame. Pozivamo sve vas da dođete i sudjelujete na ovom obredu. A naše framaše preporučujemo u vaše molitve.

Sutra počinje tečaj priprave za sakramentalni kršćanski brak. Tečaj počinje u 18.00 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prijave se primaju u spomenutom terminu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Naša župa organizira hodočašće u Asiz, Padovu i ostala franjevačka mjesta. Polazak je na Uskrs u poslijepodnevnim satima, a povratak u subota uoči Malog uskrsa. Cijena hodočašća po osobi je 280 eura. Plaćanje se vrši odmah kod prijave. Prijavit se možete u župnom uredu. Broj hodočasnika je ograničen. Više informacija imate u župnom listiću.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Adam Landeka iz Sarajlija, sin Pere i Mare r. Smiljanić, i Ružica Radoš iz Tomislavgrada, kći Ivana i Ljube r. Radoš.

Mario Pehar iz Gornjeg Velikog Ograđenika, sin Branimira i Jelene r. Prskalo, i Anica Baković iz Mokronoga, kći Marka i Ilke r. Périć.

Drago Tadić iz Kongore, sin Mate i Delfe r. Jolić, i Marijana Ančić iz Tomislavgrada, kći Ilije i Nevenke r. Grlić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.