Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 06.08. 2017.

Sljedeću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Današnjim danom počinje devetnica Velikoj Gospi. Od sutra u Tomislavgradu svakim radnim danom slavimo svete mise zornice u 6.00 sati kao pripravu za svetkovinu Uznesenja BDM na Nebo.

Sljedeću je nedjelju proslava 100 godina župe Kongora. Svečena sveta misa je u 11.00 sati u župnoj crkvi u Kongori.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Ivan Sučić iz Berlina, sin Duje i Karoline r. Stanić, i Katarina Zlatunić iz Berlina, kći Predraga i Ive r. Stipić.

Matej Baković iz Mokronoga, sin Marijana i Marije r. Šimić, i Dragica-Pavica Jurič s Eminova Sela, kći Stipe i Ljubice r. Gudelj.

Mate Šteko iz Mrkodola, sin Zdravka i Mirjane r. Ćuković, i Petra Mamić s Blažuja, kći Josipa i Mile r. Radoš.

Filip Zelić iz Tomislavgrada, sin Ivana i Željke r. Banović, i Petra Kovačević iz Zagreba, kći Mate i Suzane r. Đuričić.

Dario Nevistić iz Tomislavgrada, sin Vladislava-Ćirila i Mirjane r. Marinčić, i Matea-Antonela Ćerdić iz Brišnika, kći Mirka i Mire r. Banović.

Ivica Ćosić s Blažuja, sin Marinka i Milenke r. Karačić, i Anđela Bekavac iz Mrkodola, kći Drage i Ruže r. Bekavac.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Slaven Burić s Bobare, opremljen; u Rijeci je umro i pokopan fra Marijan Jurčević, dominikanac, rodom iz Kovača; u Zagrebu je umro i pokopan Ivan Landeka iz Sarajlija.