Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 04.06. 2017., DUHOVI

Danas završava blagoslov polja u našoj župi. U iduću je nedjelju svetkovina Presvetog Trojstva. Svete su misu po redovitom nedjeljnom rasporedu.

Sutra primamo svete mise za pokojne za mjesece srpanj, kolovoz i rujan. Mise će se primati od 8.00 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prve će godišnjice Vaših pokojnih biti unaprijed upisane. Stoga, nema potrebe već prvi dan čekati red i stvarati nepotrebnu gužvu. Dovoljno je doći dan, dva poslije i potvrditi svetu misu.

U srijedu, petak i subotu su ljetne kvatre. Ljetne kvatre počinju poslije Pedesetnice – Duhova. Kroz taj se tjedan cijela Crkva moli za posvećenje ljudskog rada i za urod zemlje.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Proslava bračnih jubileja 25 i 50 godina braka bit će u subotu u 11.00 sati u našoj bazilici u Tomislavgradu.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Matej Eranović iz Vržerale (župa Podhuma) sin Ivana i Ive r. Šarić, i

Ivana Baćak iz Tomislavgrada, kći Ivice i Adele r. Krajina.

Mirko Šarić iz Tomislavgrada, sin Pere i Anđe r. Škaro, i

Ružica Skočibušić iz Mesihovine, kći Ivana i Katije r. Knežević.

Matej Pejak iz Tomislavgrada, sin Zdenka i Ljubice r. Šistov, i

Suzana Buntić iz Lipe, kći Bože i Anđe r. Papić.

Ukoliko netko zna za kakvu zapreku spomenutih zaručnika, dužan je to (po savjesti) javiti u župni ured.

Naši pokojni: Mile Baković iz Mokronoga i Zora Radoš s Blažuja.