Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 26.03. 2017.

U iduću nedjelju svete mise su po ustaljenom rasporedu.

Sutra počinje ispovijed starih i nemoćnih. Raspored je sljedeći:

Ponedjeljak: Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije, Letka i Vedašić

Utorak: Oplećani, Ćavarov Stan, Blažuj, Srđani i Eminovo Selo

Srijeda: Kolo, Bobara, Podgaj i Jošanica

Četvrtak:Kovači, Tubolja i Stipanići

Petak:Tomislavgrad

Ispovijed je svako jutro od 8.30 sati. Raspored imate i u župnom listiću. Ako ima netko tko se do sada nije nikada ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati počinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda početi s molitvom klanjanja.

Korizmeni koncertVelikog župnog zbora u povodu  40. obljetnice postojanja i djelovanja bit će u petak, u 19 sati, poslije Puta Križa, u našoj bazilici u Tomislavgradu.

Scenski prikaz Muke Gospodina našega Isusa Krista u izvedbi amaterskog kazališta župljana župe sv. Ante Padovanskog iz Knina, bit će sljedeću nedjelju poslije večernje svete misi u našoj bazilici u TG. Više o ovom događaju imate na plakatima na našim oglasnim pločama.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela, naš župni listić. U njemu imate rasporede ispovijedanja starih i nemoćnih, te velikih pred uskršnjih ispovijedi. Svakako uzmite sa sobom i ponesite.

Prošla je nedjelja bila nedjelja solidarnosti sa siromašnim župama u BiH. Skupljeni iznos naše župe je 2320 KM. Hvala svima!

U ime Božje žene se:

Mirko Penjgušić iz Jošanice, sin Ivana i Mare r. Perković, i Josipa Ćulanić iz Ćavarova Stana, kći Ante i Anđice r. Jurčević.

Neka im je sretno i blagoslovljeno...