Kontakti i uredovno radno vrijeme

Trg Fra Mije Čuića 1, 80240 Tomislavgrad

Tel: +387(0)34/356-800

Email: zupa.duvno[at]biskupija.md-tm.ba

Uredovno radno vrijeme radnim danom: 8:00-12:00 i 15:00-18:00.

Nedjeljom i svetkovinama: nakon sv. misa

Raspored misa

Nedjeljom i svetkovinama u Župnoj crkvi:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 sati

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati; četvrtkom u Župnoj crkvi u 7:00 i u 19:00 sati

Kovači: 9:00 sati (nedjeljom i scetkovinama)

Stipanići: 10:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Širokovac: 11:30 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Starački dom: petkom u 10:00 sati

Župne obavijesti - Nedjelja, 6. 5. 2012.

zupne-obavijestiJučer u Sisku na susretu katoličke mladeži sudjelovali su i naši mladi pod vodstvom našega fra Josipa Mioča.

Danas u 11.30 u našoj franjevačkoj crkvi u Dubravi naš župni zbor pjeva na svetoj misi, a večeras u 18 sati zbor će pjevati na misi u zagrebačkoj katedrali. Čestitamo našem zboru na takvom časnom priznanju.

Sutra 7. svibnja u 19 sati u velikoj samostanskoj dvorani održat će se tribina pod nazivom «Duhovnost kao pomoć u liječenju PTSP-a». Pozivaju se svi razvojačeni branitelji, njihove obitelji i svi koje ova problematika zanima da dođu na ovu tribinu.

U četvrtak u 12 sati slavit ćemo misu zahvalnicu za ovogodišnje maturante iz obadvije srednje škole. Pozivamo sve maturante, profesore i roditelje da dođu na ovu misu.

U povodu Majčinog dana, koji se slavi u nedjelju, naša Frama organizira prigodni program pod naslovom «Duvanjska majka patnica» u kino dvorani u petak 11. svibnja u 19.00 sati. Ulaz je besplatan i preporučamo svim župljanima, posebno majkama.

Naša župa i Udruga branitelja iz Tomislavgrada organiziraju duhovni seminar za sve razvojačene branitelje. Seminar će se održati na otoku Krapnju kod Šibenika od 17. do 20. svibnja. Svi zainteresirani mogu se prijaviti u Udrugu ili kod fra Josipa Mioča. Sve troškove seminara podmiruje Udruga branitelja i sponzori.

U subotu je sv. Leopold Mandić, zaštitnik kapelice u Staračkom domu. Misa u kapelici je u 10 sati.

U iduću nedjelju mise u našoj župi su:

Tomislavgrad 7.30, 9.00, 12 i 18 sati. Pučke mise i blagoslov polja u 11 sati bit će u: Stipanićima, Buhovu i Tubolji. Misa na Širokovcu u 11 sati.

Crveni križ organizira dragovoljno darivanje krvi pod geslom «Darujmo krv spasimo život» u utorak 08. svibnja od 10 do 12 sati u prostorijama Gimnazije Marka Marulića u Tomislavgradu.

Zadnjih dana umro je Stipe Petrović iz Tomislavgrada   Oče naš ....