Župne obavijesti - Nedjelja, 17. srpnja 2022.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

U srijeda je proslava sv. Ilije na Gradini u Stipanićima. Sveta misa je u 11 sati. Sveti se Ilija u našem duvanjskom kraju slavi još u Vojkovićima, Borčanima, Gornjem Brišniku i u samostanu Karmelićana na Buškom jezeru. U svim ovim mjestima sveta misa je u 11 sati.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu od 19 sati.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

• IvanTabak iz Eminova Sela, sin Jure i pok. Anđe r. Križanac, i Vedrana Džalto iz Ustirame, kći Marka i Ruže r. Antunović.
  • Tomislav Jurčević iz Stipanića, sin pok. Zvonke i Ane r. Križanac, i Jelena Kutleša iz Prisoja, kći Mije i Natalije r. Buconjić.
  • Jakov Krstanović iz Sarajlija, sin Mate i Vinke r. Ćurić, i Ivona Pašalić iz Šuice, kći Marijana i Smiljane r. Zrno.
  • Ante Pačar iz Mrkodola, sin Ivana i Ive r. Grgić, i Maria Drmić iz Tomislavgrada, kći Pere i Ruže r. Beroš.
  • Davor Duvnjak iz Čuklića, sin Ive i Ane r. Milanović, i Marijana Križanac iz Tomislavgrada, kći Ilije i Ive r. Križanac.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Umro je Jozo Stanić s Luga.