Župne obavijesti - Nedjelja, 27. ožujka 2022.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Sutra započinje ispovijed starih i nemoćnih. Raspored je sljedeći:

Ponedjeljak:Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije i Letka.

Utorak: Eminovo Selo, Buhovo, Stipanići, Podgaj, Jošanica i Vedašić.

Srijeda:Kolo, Bobara, Srđani, Oplećani, Ćavarov Stan, Blažuj, Kovači, Ponor i Tubolja.

I Četvrtak: Tomislavgrad.

Ispovijed je svako jutro od 8:30 sati. Ako ima netko tko se do sada nikada nije ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu. Više informacija u župom listiću i na našoj internetskoj stranici.

U utorak je pobožnost 13 utoraka sv. Anti od 18 sati.

U četvrtak je klanjanje Isus u Presvetom oltarskom sakramentu od 19 sati.

U petak je Puta Križa u redovitim terminima.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Po prijedlogu pape Franje sastavljen je tzv. upitnik za sinodalni hod. Upitnike imate na izlazu iz crkve. Iste ispunite i ubacite na zato predviđena mjesta. Svatko osobno ispunjava upitnik. Dakle, jedan vjernik, jedan upitnik. Više informacija u župnom listiću.

Naši pokojni: Ante Braovac iz Stipanića. Anica Kurevija iz Tubolje, opremljena. Ivan Križanac iz Oplećana, opremljen. Stjepan Budimir iz Mokronoga, opremljen. Ivan Budimir iz Mokronoga, opremljen. Janja Stanić s Luga. Umrla je Ilka Ljubičić iz Vedašića, opremljena, sprovod joj je danas u 15 sati u Vedašiću. A u Zagrebu je umro i pokopan Josip Krišto rodom s Eminova Sela, opremljen. Pomolimo se …