Župne obavijesti - Nedjelja, 27. lipnja 2021.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu. A pod večernjom svetom misom u 18 sati pjevat će VIS sv. Mihovil iz Splita, koji će poslije mise u sklopu devetnice i danā sv. Nikole Tavelića održati koncert u našoj spomen bazilici. Također, u iduću je nedjelju sveta misa na Kedžari na grobu Dive Grabovčeve u 11 sati.

U utorak je svetkovina sv. Petra i Pavla. Svečana proslava je u Mesihovini. Tamo je sveta misa u 11 sati. Također, taj će dan u Mostaru za svećenika biti zaređen naš fra Luka Ćorić. Našega fra Luku preporučamo u vaše molitve.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati je molitva krunice, poslije koje slavimo svetu misu, a onda slijedi klanjanje do 21 sati.

U petak započinje devetnica u čast svetog Nikole Tavelića, zaštitnika naše spomen bazilike. Ispovijed i molitva krunice kroz devetnicu bit će od 17:30 sati. U 18 sati je pobožnost sv. Nikoli, poslije koje slijedi slavlje svete mise.

U subotu je sveta misa za sve poginule branitelje u 11 sati.

Momci koji razmišljaju o svećeničkom i redovničkom pozivu, a koji su završili osnovnu ili srednju školu, te se žele prijaviti u sjemenište, odnosno našu franjevačku postulaturu, neka se jave u naš župni ured najkasnije do kraja ovoga ili početkom sljedećeg mjeseca, kako bismo na vrijeme prikupili sve potrebne dokumente i poslali prijavu.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naši pokojni: Ana-Anica Tadić s Kola, majka našega fra Mate, opremljena, i Mara Budimir s Kola.