Kućni mob.: +38763/422-488 (WhatsApp i Viber)

Email: samostan.tomislavgrad@gmail.com

Uredovno radno vrijeme radnim danom:

8:00-12:30 i 13:30-16:00.

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati;

četvrtkom u Župnoj crkvi u 7:00 i u 18:00 sati

Kovači: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

POLOŽENI VIJENCI I ODRŽANA SVETA MISA ZA HRVATSKE BRANITELJE

...održana Sveta misa u 11 sati i zapaljene svijeće za sve poginule i nestale hrvatske branitelje iz Domovinskoga rat

U povodu predstojećih svetkovina Svih svetih i Dušnoga dana, kod središnjega Spomen-obilježja u Tomislavgradu, položeni su vijenci i zapaljene svijeće za sve poginule i nestale hrvatske branitelje iz Domovinskoga rata.

Uz predstavnike obitelji stradalih vijence su položili ministri u Vladi Hercegbosanske županije Stipan Šarac i Petar Galić, prestavnici općine Tomislavgrad, predvođeni predsjednikom Općinskoga vijeća Matom Kelavom, načelnikom mr.sc. Ivanom Vukadinom, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskoga rata, predstavnici županijske Uprave za branitelje i Oružanih snaga BiH. Nakon polaganja vijenaca i paljenja svijeća, molitvu za poginule branitelje kod Spomen-obilježja izrekao je fra Mate Logara.

U 11:00 sati, u prepunoj spomen bazilici održana je misa za sve poginule i nestale hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. Misu je predvodio duvanjski dekan fra. Vinko Kurevija, uz koncelebraciju svećenika iz susjednih duvanjskih župa.