Župne obavijesti - Nedjelja, 14. ožujka 2021.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu.

Sutra započinje ispovijed starih i nemoćnih. Raspored je sljedeći:

• Ponedjeljak: Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije, Srđani, Oplećani, Kovači, Ponor, Tubolja i Ćavarov Stan.
  • Utorak: Tomislavgrad.
  • Srijeda: Letka, Vedašić, Stipanići, Podgaj i Jošanica.
  • I Četvrtak: Kolo, Bobara, Eminovo Selo, Buhovo i Blažuj.

Ispovijed je svako jutro od 8:30 sati. Ako ima netko tko se do sada nikada nije ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu. Ovaj raspored i sve ove informacije imate i na našoj internetskoj stranici.

U utorak započinje pobožnost 13 utoraka sv. Anti. Od 17:30 sati molimo krunicu, poslije koje slijedi pobožnost sv. Anti te poslije pobožnosti slavlje svete mise.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

U petak je blagdan svetog Josipa zaručnika BDM. Svete mise su u Tomislavgradu i to u 7:30 i 10:30 sati. Taj će dan Put križa biti u redovitom terminu, a poslije Puta križa u Tomislavgradu u 19 sati bit će Korizmeno-meditavnoglazbena večer. Kroz pjesmu i prigodne tekstove razmišljat ćemo o Isusovoj muci i smrti. Pozivamo Vas da dođete te se tako duhovno obogatite i još bolje pripremite za Velike dane koji su pred nama.

Naši pokojni: Stana Tadić iz Tomislavgrada, opremljena. Galja Jurić iz Tomislavgrada, opremljena. Mijo Baćak iz Letke, opremljen. Hrvoje Krišto s Eminova Sela, opremljen. A umro je i Dominko Lučić iz Tomislavgrada, pokopan u Bugojnu.