Župne obavijesti - Nedjelja, 20. rujna 2020.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Sutra započinje tečaj priprave za kršćanski sakramentalni brak. Tečaj će se održavati svaki dan od 18 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Prijave se primanju prvog dana uoči predavanja.

U četvrtak je cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Od 19 sati molimo krunicu, poslije krunice slavimo svetu misu i onda slijedi cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise u 7 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored. Crkva će biti otvorena za molitvu cijelu noć.

Veliki župni zbor kreće sa svojim redovnim probama. Pozivamo sve one koji imaju dara za pjevanje da nam se pridruže. Probe su; ponedjeljkom od 19h muški, a u 20h ženski članovi zbora, te petkom zajednička proba u 20h. Nove članove primamo do 1.studenog.

Upis novih članova u Mali dječji zbor sv. Nikole Tavelića bit će u subotu u 10 sati u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Sva djeca od 2. do 9. razreda kojima je Bog dao dar lijepog pjevanja pozvana su i dobro došla u naš dječji zbor.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Jozo Ćavar iz Tomislavgrada, sin Ivana i Dragice r. Bagarić, i Anica Matić iz Borčana, kći Zdravka i Kate r. Pejić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić.

Naši pokojni: Anica Letica iz Kovača opremljena i Ilija Bagarić iz Tomislavgrada pokopan u Bukovici; Umrla je Anđa Lemić iz Stipanića, opremljena. Sprovod joj je sutra u 14 sati u Stipanićima.  Umro je i Ivan Mladina iz Stipanića, sprovod mu je sutra u 16 sati u Stipanićima.

Pomolimo se ...