Župne obavijesti - Nedjelja, 13. rujna 2020.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Ovaj tjedan su jesenske kvatre, posvećene molitvi za duhovno izgrađivanje katoličke mladeži.

Sutra je u Mostaru u katedrali Marije Majke Crkve, pod svetom misom u 11 sati, uvođenje u službu našega novoga biskupa mons. Petra Palića. Našega biskupa Petra preporučamo u vaše molitve.

U utorak je sveta misa za početak školske godine za osnovnu školu. Misa će biti u 12 sati.

U srijedu je sveta misa za početak školske godine za naše srednje škole. Misa će biti u 11 sati.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19 sati je molitva krunice, poslije koje slavimo svetu misu, a onda slijedi pobožnost klanjanje u tišini do 21 sat.

Ministranti i čitačice iz Tomislavgrada započinju svoje redovite susrete u iduću subotu. Čitačice će svoj susret imati u 9 sati, a ministranti u 10 sati. Pozivamo djevojčice i dječake od 5 do 9 razreda da se pridruže našim ministrantima i čitačicama.Početak susreta po filijalama obavijestit ćemo u iduću nedjelju.

Ovo su se ljeto u našoj župi i samostanu dogodile promjene. Otišli su č.s. Stjepanka Saraf i fra Dragan Bolčić. Č.s. Stjepanki i fra Draganu hvala za vrijeme provedeno s nama te im želimo Božji blagoslov na novim službama. U našu župu i samostan došli su fra Stipe Rotim (mladomisnik) i fra Luka Ćorić (đakon) te č.s. Ilijana Radoš. Svima njima želimo dobrodošlicu te uspjeh i Božji blagoslov u njihovu radu.

NAJAVLJUJEMO ŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

Stipe Leutar iz Tomislavgrada, sin Ivana i Mace r. Ljubičić, i Luca Šarić iz Livna, kći Jakova i Blaženke r. Perković.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Jozo Smiljanić iz Sarajlija; Marija Krišto iz Zagreba pokopana na Eminovu Selu; Jozo Jurić iz Zagreba pokopana u Stipanićima. Jozo Delaćiz Stipanića. Umro je Bože Stipić iz Stipanića, opremeljen. Sprovod je sutra u 14 sati u Stipanićima. Pomolimo se ...