Župne obavijesti - Nedjelja, 23. kolovoza 2020.

U iduću nedjelju svete mise su po ustaljenom rasporedu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentom. U 19 sati je molitva krunice, poslije koje slavimo svetu misu, a onda slijedi pobožnost klanjanje.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić.

NAJAVLJUJEMOŽENIDBU SLJEDEĆIH ZARUČNIKA:

• AnteVrdoljak iz Grboreza (Livno), sin Zdravka i Nediljke r. Ugrina, i Melanija Prka iz Tomislavgrada, kći Zdravka i Irme r. Nađ.
  • Jozo Krišto iz Eminova Sela, sin Mate i Marije r. Zrno i Iva Stanić iz Tomislavgrada, kći Jerke i Zore r. Kutleša
  • Ivan Šteko iz Tomislavgrada, sin pok. Mate i Božane r. Ćavar, i Marina Papić iz Tomislavgrada, kći Drage i Tonke r. Trogrlić.
  • Ivo Kraljević iz Tomislavgrada, sin Vlade i Sanje r. Rubić, i Nikolina Bagarić iz Letke, kći Ivana i Ivanke r. Urtić.
  • Branimir Šola iz Tomislavgrada, sin Goranov i Dražane r. Ćurić, i Anita Anić iz Bukovice, kći Vinkova i Anice r. Perić.

AKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

NAŠI POKOJNI:

Mila Kovčo s Kola, opremljena;  Iva Baković iz Mokronoga, opremljena; Jozefina Ćosić iz Buhova; Ruža Bošnjak iz Tomislavgrada, opremljena. Pomolimo se ...