Župne obavijesti - Nedjelja, 26. siječnja 2020.

U Iduću je nedjelju svetkovina Prikazanja Gospodinova – Svijećnica (Kalandora). Svete su mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu. Na svim misama bit će blagoslov svijeća.

U četvrtak se nastavlja vjeronauk za krizmanike u redovitom terminu.

Također u četvrtak je cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Od 19 sati molimo krunicu, poslije krunice slavimo svetu misu i onda slijedi zajedničko klanjanje od 20 do 21 sat. Poslije toga se nastavlja cjelonoćno klanjanje u tišini do jutarnje svete mise u 7 sati. Oni koji žele biti na straži pred Presvetim u određeni sat u noći mogu se prijaviti u župnom uredu kako bismo na vrijeme napravili raspored.

U petak je kulturna manifestacija Noć muzeja. U 18 sati je otvorenje izložbe pod nazivom Ispričat ću ti priču... Arheološkoga muzeja iz Zadra. Tu večer će naš Franjevački muzej biti otvoren za posjetitelje sa svim svojim sadržajima.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naši pokojni: Jela Leto s Eminova Sela, opremljena; Andrija Bokanović iz Vedašića, opremljen; Marinko Ljubičić iz Tomislavgrada;  Marko Tadić s Kola;  Ruža Perić s Kola, opremljena i Jure Baković iz Tomislavgrada.