Kontakti i uredovno radno vrijeme

Trg Fra Mije Čuića 1, 80240 Tomislavgrad

Tel: +387(0)34/356-800

Email: zupa.duvno[at]biskupija.md-tm.ba

Uredovno radno vrijeme radnim danom: 8:00-12:00 i 15:00-18:00.

Nedjeljom i svetkovinama: nakon sv. misa

Raspored misa

Nedjeljom i svetkovinama u Župnoj crkvi:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 sati

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati; četvrtkom u Župnoj crkvi u 7:00 i u 19:00 sati

Kovači: 9:00 sati (nedjeljom i scetkovinama)

Stipanići: 10:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Širokovac: 11:30 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Starački dom: petkom u 10:00 sati

Župne obavijesti - Nedjelja, 26.08. 2018.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom nedjeljnom rasporedu. A pod večernjom svetom misom u 18:00 sati bit će Svečani zavjeti petorice naše braće: fra Renata Galića, fra Stipe Rotima, fra Lovre Šimića i našega župljanina fra Luke Bakovića. Zavjete će primiti naš provincijal fra Miljenko Šteko. Našu braću preporučamo u Vaše molitve i pozivamo da svojom prisutnošću uveličate ovaj jedinstveni i lijepi događaj.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavit ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

Ovih su se dana dogodile promjene kod naših časnih sestara. Iz naše župe i samostana na nove službe odlaze č.s. Zdravka Širić i č.s. Branka Perković. Č.s. Zdravka odlazi u našu župu u New York, a č.s. Branka u sestarsku kuću u Zagreb. Našim sestrama Zdravki i Branki zahvaljujemo za sve što su učinile za našu župnu zajednicu i želimo Božji blagoslov u daljnjem radu. U našu župu i samostan dolaze č.s. Anica Matić i č.s. Anđela Pervan. Našim sestrama Anici i Anđeli želimo dobrodošlicu i Božji blagoslov u radu na Gospodnjoj njivi u našoj župi.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela– naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Naši pokojni: u Zagrebu je umro i pokopan Bože Šarić rodom iz Podgaja.