Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 11.03. 2018.

U iduću su nedjelju svete mise po ustaljenom rasporedu.

Ispovijed starih i nemoćnihzapočinje sutra. Raspored je sljedeći: Ponedjeljak, 12.03.: Mokronoge, Lug, Kuk, Sarajlije, Letka, Vedašić, Ćavarov Stan i Blažuj; Utorak, 13.03.: Kolo, Bobara, Podgaj, Jošanica, Oplećani, Srđani, Eminovo Selo, Buhovo, Kovači i Tubolja; Srijeda, 14.03.: Stipanići i Tomislavgrad

Ispovijed je svako jutro od 8:30 sati. Ako ima netko tko se do sada nikada nije ispovijedao u vrijeme ispovijedanja starih i nemoćnih, a želi, prijavite ga u župnom uredu. One koji su se već ispovijedali ne morate prijavljivati, oni su na popisu.

U srijedu je Korizmeno-meditavnoglazbena večer sa našim Velikim župnim zborom. Kroz pjesmu i prigodne tekstove razmišljat ćemo o Isusovoj muci i smrti. Pozivamo Vas sve da dođete i tako se duhovno obogatite i još bolje pripremite za Velike dane koji su pred nama. Ova meditativno-glazbeno večer započinje u 19:00 sati u našoj bazilici u Tomislavgradu.

U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. U 19:00 sati započinje molitva krunice. Poslije krunice slavite ćemo svetu misu i onda započeti s molitvom klanjanja.

Nastavljamo pobožnost Puta Križa petkom u svim našim crkvama u župi. U našoj bazilici u Tomislavgradu pobožnost je u 18:00 sati. U Kovačima i na Širokovcu u 16:00 sati, a u Stipanićima u 17:00 sati.

U iduću nedjelju, poslije svete mise u 12:00 sati, započinje Biblijsko bdijenje u našoj župi. Sastanak oko rasporeda čitanja Biblije bit će dan prije, u subotu, u 19:00 sati, u dvorani ispod Franjevačkog muzeja. Ukoliko još netko želi sudjelovati, može se prijaviti u župnom uredu. Detaljnije informacije imate u župnom listiću.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzemite i ponesite sa sobom.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:Toma Budić  iz Aržana, sin Ivana i Šime r. Gulić, i Anđa Miškić iz Tomislavgrada, kći Mate i Darine r. Vukadin. UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

Naši pokojni: Ruža Miškić iz Vedašića; Kata Pleić iz Stipanića, opremljena; Anica Jurič iz Beča.