Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Župne obavijesti - Nedjelja, 02.07. 2017.

Nastavljamo devetnicu svetom Nikoli Taveliću po ustaljenom rasporedu. Svaki dan od 17.30 sati molimo krunicu, za vrijeme koje imate mogućnost za sakrament pomirenja, a poslije krunice slijedi pobožnost sv. Nikoli i sveta misa. Cijelo program Dana sv. Nikole Tavelića imate i na plakatima.

Večeras će poslije večernje svete mise ispred naše spomen-bazilike biti koncert našeg poznatog fratra kantautora fra Marina Karačića.

Uočnica sv. Nikoli Taveliću je u subotu. Tradicionalno će poslije večernje svete mise biti blagoslov djece i majki.

Svečana proslava sv. Nikole Tavelića je u iduću nedjelju. Svete mise u našoj župi su samo u Tomislavgradu u 7.30, 9.00 i 11.00 sati. Taj dan neće biti svetih misa na filijalama. Svečanu svetu misu u 11.00 sati predvodit će naš provincijala, fra Miljenko Šteko. Pozivamo sve ministrante, čitače, zborove, Framu, Treći red, Hajdučku družinu, kulturno – umjetnička društva da dođu u 10.00 sati i da na vrijeme formiramo procesiju kroz grad. Isto tako i vas vjernike pozivamo da sudjelujete u procesiji i svetoj misi.

U četvrtak neće biti klanjanja Isus u Presvetom Oltarskom sakramentu.

Izašao je novi broj Glasnika sv. Mihovila Arkanđela – naš župni listić. Pa uzmite i ponesite sa sobom.

Najavljujemo ženidbu sljedećih zaručnika:

Mario Berić iz Golinjeva (Podhum), sin Branka i Ružice r. Ćurković, i

Marija Čuić iz Tomislavgrada, kći Milana i Ive-Božane r. Baćak.

Jakov Krišto iz Tomislavgrada, sin Vice i Anice r. Prljević, i

Martina Lemić iz Tomislavgrada, kći Drage i Marije r. Čutura.

Ivan Bagarić iz Tomislavgrada, sin Drage i Kate r. Anić, i

Dajana Križanac iz Vedašića, kći Drage i Dražane r. Tomić.

UKOLIKO NETKO ZNA ZA KAKVU ZAPREKU SPOMENUTIH ZARUČNIKA, DUŽAN JE TO (PO SAVJESTI) JAVITI U ŽUPNI URED.

U proteklom je tjednu u našoj župi umro Stojko Krišto s Eminova Sela, opremljen.