Kontakti i uredovno radno vrijeme

Trg Fra Mije Čuića 1, 80240 Tomislavgrad

Tel: +387(0)34/352-091 || 352-447

Fax: +387(0)34/352-808

Uredovno radno vrijeme radnim danom: 8:00-12:00 i 15:00-18:00.

Nedjeljom i svetkovinama: nakon sv. misa

Raspored misa

Nedjeljom i svetkovinama u Župnoj crkvi:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 sati

Radnim danom u Župnoj crkvi: 7:00 sati

Stipanići: 10:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Kovači i Širokovac: 11:00 sati (nedjeljom i svetkovinama)

Program proslave sv. Ante u Grabovici od 9. do 13. lipnja 2012.

zupna crkva u grabovici( Petak, 18. 5. 2012. - Don Ilija Drmić) Program proslave sv. Ante u Grabovici od 9. do 13. lipnja 2012.

Subota, 9. 6. - Početak Memorijalnoga turnira u malome nogometu: Utakmica na igralištu O. Š. Stjepana Radića u Grabovici

 

Duhovna trodnevnica

Sve tri večeri predvodi dominikanac o. Jozo Čirko, a na misama pjeva muška pjevačka skupina iz Rogotina

 

Nedjelja, 10. 6. - Sveta Misa u 18 sati

- od 14 do 15,30 sati biciklistička utrka oko Buškoga jezera

- Memorijalni turnir u malom nogometu kod O. Š. Stjepana Radića u Grabovici

 

Ponedjeljak, 11. 6. - Sveta Misa u 18 sati

 

Utorak, 12. 6. - Sveta Misa u 18 sati, a nakon mise kulturni program:

- U 19 sati - Koncert KUD-ova iz Hrvatske i BiH (KUD Slavko Janković, Rokovci i Andrjaševci, Vinkovci; Vokalna skupna FA TempetMakarska; Pjevačka skupina Borovčanke Borovci, Metković; Crkveni pučki pjevači Rogotin iz Rogotina, Ploče: KUD Ravnica Oštra Luka i Bok, Orašje; Pjevačka skupina Pleančanke Plehan, Derventa (Zagreb); Pjevačka skupina Rodoč, Mostar i Gradnići, Čitluk; HKUDKamešnica Podhum, Livno; Pjevačka skupina župe Bukovica, Tomislavgrad; Pjevačka skupina Bužanke iz sela Buškoga blata).

SV. ANTE 13. 6.

Srijeda, 13. lipnja sv. Ante

Svečana sveta misa u 11 sati predvodi mons. Dražen Kutleša, biskup koadjutor Porečke i Pulske biskupije. Na misi pjeva župni zbor sv. Nikole Tavelića iz Tomislavgrada. Poslije ove svete mise slijedi Kulturno-zabavni i športski program s pučkim nadmetanjima:

 

Kulturni program

- Od 13,30 do 14,15 sati - Nastup KUD-ova na glavnoj pozornici (KUD Družina Pag; KD Brnaze, Brnaze, Sinj; KUD Slavko Janković, Rokovci i Andrjaševci, Vinkovci; Pjevačka skupina Pleančanke Plehan, Derventa (Zagreb); KUD Ravnica Oštra Luka i Bok, Orašje; HKUDKamešnica Podhum, Livno; HKUD Kralj Tomislav, Tomislavgrad).

 

Športski program

- U 19 sati - Finalne utakmice Memorijalnoga turnira na igralištu O. Š. Stjepana Radića u Grabovici

 

Pučka nadmetanja i igre

- U 14,30 - Košnja

- U 15,15 - Natjecanje u rolanju

- U 15,30 - Bacanje kamena

- U 16,30 - Skok u dalj

- U 17,30 - Šijavica

 

- U 20 sati - Podjela nagrada za sva športska i pučka nadmetanja

 

Biciklizam

1. Mjesto 1000 KM

2. Mjesto 500 KM

3. Mjesto 200 KM

 

Nogomet

1. mjesto 1500 KM + pokal

2. mjesto 1000 KM + pokal

3. mjesto 500 KM + pokal

1. najbolji igrač - pokal

2. najbolji strijelac - pokal

3. najbolji vratar - pokal

- uplata po ekipi: 100 KM

- igra se po sistemu 5+1, tri veterana (+35 godina) i tri seniora, turnir je isključivo zabavnog i prijateljskoga karaktera!

 

Pučka nadmetanja

1. mjesto 200 KM

2. mjesto 100 KM

3. mjesto 50 KM

Informacije na mobitel: 063/ 343 004